Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa

– to w pełni bezpieczny, bezbolesny a zarazem bardzo skuteczny zabieg, polegający na bezinwazyjnym mechanicznym złuszczaniu naskórka mikrowarstwa po mikrowarstwie, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo.

Mikrodermabrazję można wykonać na wszystkich typach skóry , na twarzy, szyi i dekolcie, jak też na pozostałych częściach ciała. Zabieg nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności – jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach.

Wskazania:

suchość i wiotkość skóry,
zmarszczki,
rozszerzone pory skórne,
przebarwienia,
płytkie blizny i rozstępy,
powstrzymanie starzenia się skóry,
eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników i prosaków.

Efekty zabiegu:

wygładzenie skóry,
eliminacja nadmiernego rogowacenia i suchości skóry oraz jej regeneracja,
zmniejszenie drobnych zmarszczek,
redukcja zaskórników,
wzrost absorpcji składników aktywnych z preparatów kosmetycznych,
pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny,
wzmocnienie zdolności obronnych skóry,
stymulacja mikrokrążenia, co powoduje lepsze odżywienie komórek skóry

Częstotliwość:

Zazwyczaj przeprowadza sę od 2 do 10 zabiegów (średnio 5) w odstępach od 1 tygodnia do 4 tygodni (co 7 – 10 dni w zabiegach odmładzających i 4 tygodnie w leczeniu trądziku). Uzależnione jest to od wskazań i oczekiwań pacjenta. Po każdej mikrodermabrazji następuje coraz bardziej widoczna poprawa. W celu podtrzymania i utrwalenia uzyskanych wyników zaleca się powtórzenie zabiegu co 4 – 6 tygodni.

4

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress